Noclegi

Posesja „NA POGODNEJ” jest usytuowana w jednym z najdogodniejszych miejsc na Wyspie Sobieszewskiej. Od morza oddziela ją jedynie las sosnowy, przez który wiedzie utwardzona ścieżka na plażę strzeżoną (spacer tam zajmuje ok. 15 min).

Do dyspozycji gości przeznaczyliśmy:

Każdy apartament stanowi samodzielne mieszkanie z niezależnym wejściem i zewnętrznym tarasem. Starannie wyposażone aneksy kuchenne i harmonijnie urządzone wnętrza sprzyjają relaksowi. Dysponujemy sprzętem potrzebnym dla naszych małych gości (łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienka). Na terenie posesji udostępniamy Wi-Fi. W pobliżu znajdują się całoroczne restauracje i letnie bary. Współpracujemy z miejscowym rybakiem, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować dostawę świeżej bądź wędzonej ryby.

APARTAMENT KAPITAŃSKI

Dwupokojowy apartament w osobnym budynku (40 m2), złożony z sypialni (z niezależnym wyjściem do ogrodu), salonu, aneksu kuchennego, łazienki i przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz. Przeznaczony dla 2-5 os.

APARTAMENT NAUTILUS

Dwupokojowy apartament z niezależnym wejściem w budynku głównym (36 m2) złożony z sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki i tarasu. Przeznaczony dla 2-5 os.

APARTAMENT ASTRO

Obszerny apartament (75 m2) w budynku głównym z niezależnym wejściem, złożony z dwóch sypialni, kuchni ze stołem jadalnym, łazienki i słonecznego tarasu, na który prowadzą osobne wyjścia z każdej sypialni. Przeznaczony dla 2-8 os.

DOMEK Z GANKIEM

Osobny budynek (16 m2) złożony z salonu, łazienki i przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz. Przeznaczony dla 2-3 os.

PAWILON „PANORAMA”

Przestrzeń wspólna pełniąca funkcje kuchni, świetlicy i sali kominkowej.

DOM I OGRÓD

© Na Pogodnej, 2024 Created by Magda