Noclegi

Posesja „NA POGODNEJ” jest usytuowana w jednym z najdogodniejszych miejsc na Wyspie Sobieszewskiej. Od morza oddziela ją jedynie las sosnowy, przez który wiedzie utwardzona ścieżka na plażę strzeżoną. Spacer na plażę zajmuje ok. 15 min. Na terenie posesji panuje kameralna atmosfera. 

Do dyspozycji gości przeznaczyliśmy:

Każdy apartament stanowi samodzielne mieszkanie z niezależnym wejściem i zewnętrznym tarasem. Starannie wyposażone aneksy kuchenne i harmonijnie urządzone wnętrza sprzyjają wygodzie i relaksowi. Dysponujemy sprzętem potrzebnym dla naszych małych gości (łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienka). Na terenie posesji udostępniamy bezpłatny internet (Wi-Fi). W pobliżu znajdują się całoroczne restauracyjki i letnie bary. Współpracujemy z miejscowym rybakiem, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować dostawę świeżej bądź wędzonej ryby.

APARTAMENT KAPITAŃSKI

Dwupokojowy apartament w osobnym budynku (40 m2), złożony z sypialni (z niezależnym wyjściem do ogrodu), salonu, aneksu kuchennego, łazienki i przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz. Przeznaczony dla 2-5 os.

APARTAMENT NAUTILUS

Dwupokojowy apartament z niezależnym wejściem w budynku głównym (36 m2) złożony z sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki i tarasu. Przeznaczony dla 2-5 os.

APARTAMENT ASTRO

Obszerny apartament (75 m2) w budynku głównym z niezależnym wejściem, złożony z dwóch sypialni, kuchni ze stołem jadalnym, łazienki i słonecznego tarasu, na który prowadzą osobne wyjścia z każdej sypialni. Przeznaczony dla 2-8 os.

DOMEK Z GANKIEM

Osobny budynek (16 m2) złożony z salonu, łazienki i przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz. Przeznaczony dla 2-3 os.

PAWILON „PANORAMA”

Przestrzeń wspólna pełniąca funkcje kuchni, świetlicy i sali kominkowej.

DOM I OGRÓD

© Na Pogodnej, 2019 Created by Magda